Odorient - Arıtma

ODORIENT-ARB: Evsel arıtmaları desteklemek için kullanılır. Evsel arıtmaların aşırı yüklenmesinde arıtmanın veriminin düşmesini engeller. Çamur yükünü azaltır. Kokuyu giderir.

ODORIENT-ARB100: Evsel arıtmaların devreye alınmasında kullanılır. Ürünümüz ile devreye alınan arıtmaların çamuru, normal şartlar altında oluşmuş bir çamurdan çok daha yüksek kaliteye sahiptir. Oluşan çamurun çökme süresi normal çamura kıyasla çok kısadır.

ODORIENT-ARE: Endüstriyel arıtmalar için kullanılan, bir çok eksende iş yapabilen bakteriler içerir. Endsütriyel arıtmaların verimini artırır.

ODORIENT-EP: Petrol ürünleri, petrol yan ürünleri, gemi sanayi ve gemi tesislerinin arıtmalarında kullanılır. Özellikle hidrokarbonların giderilmesinde kullanılır.

ODORIENT-EC6: Alkoloid bileşikler ve aromatik halkalar içeren arıtmalarda kullanılır. Özellikle tekstil, konserve, tarımsal ürün tesislerinin arıtmalarında etkilidir.

ODORIENT-KIM: Yüzey aktif ve deterjan atıklarını giderir. Özellikle deterjan sanayisinde kullanılır.

ODORIENT-CEL: Selüloz atıklarını giderir. Özellikle kağıt endüstrisi tesislerinin arıtmalarında kullanılır.

ODORIENT-AUG: Petrol ve petrol yan ürünlerinin saçılması ile oluşan kirliliği giderir. Bu hidrokarbonlu uzun zincirli bileşikleri parçalayarak geri dönüşümünü hızlandırır. Doğanın zarar görmesini engeller.

ODORIENT-K100: Arıtma tesislerinden gelen, çamur kurutma esnasında ortaya çıkan, dengeleme tanklarında oluşan kötü kokuyu engeller. Dengeleme tanklarına uygulandığında arıtmaya destek olur.


Broşür indirmek için tıklayınız